Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Chcą poznać problemy mieszkańców Sierszy

Chcą poznać problemy mieszkańców Sierszy

Opublikowano:

Nowa Rada Osiedla Siersza rozdysponowała wśród mieszkańców tego największego trzebińskiego osiedla ankietę dotyczącą różnych problemów codziennego życia.

– Rada Osiedla Siersza zwraca się do mieszkańców Sierszy o przedstawienie swoich propozycji, sugestii i problemów lub inicjatyw mających na celu poprawę komfortu związanego z funkcjonowaniem osiedla i życia jego mieszkańców – czytamy we wstępie do ankiety.

Zapytania skierowane do mieszkańców Sierszy zostały podzielone na działy tematyczne i obejmują: ulice i drogi, zieleń miejską, oświetlenie dróg i innych miejsc publicznych, bezpieczeństwo, ochronę zdrowia oraz kulturę, sport i rekreację.

Przygotowano również miejsce na własne uwagi, propozycje i sugestie mieszkańców.

Wypełnione przez mieszkańców ankiety będą zbierane do 15 sierpnia 2016 roku. Można je oddać w sklepie spożywczym za Restauracją Parkowa, w sklepie spożywczym w centrum Sierszy (ul. Zwycięstwa) oraz w sklepie spożywczym na Górach Luszowskich.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij