Wtorek, 05 lipca 2022 | Karoliny, Antoniego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Czy gmina wyjdzie naprzeciw mieszkańcom Piasków?

Czy gmina wyjdzie naprzeciw mieszkańcom Piasków?

Opublikowano:

Wojciech Hajduk – miejski radny i przewodniczący Rady Osiedla Piaski zaapelował do władz miasta o podjęcie tematu budowy kanalizacji sanitarnej na końcowym odcinku ulicy Mickiewicza na trzebińskich Piaskach.


Jakiś czas temu Wojciech Hajduk wystąpił do Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie z zapytaniem czy podmiot ten podejmie się budowy wspomnianego odcinka kanalizacji sanitarnej bądź chociaż opracowania projektu technicznego tego zadania.

– Otrzymałem odpowiedź, że ani wykonania projektu ani realizacji inwestycji przedsiębiorstwo na siebie nie weźmie. Dlatego apeluję do władz naszej gminy, by realizację tej inwestycji uwzględnić w gminnych planach inwestycyjnych na najbliższe lata – zaapelował Wojciech Hajduk.

Zgodnie z koncepcją, opracowaną kilka lat temu przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie, koszt budowy kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią na końcowym odcinku ulicy Mickiewicza na Osiedlu Piaski to około 250 tysięcy złotych.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij