Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Dla dzieci z Bolęcina i okolic

Dla dzieci z Bolęcina i okolic

Opublikowano:

Zajazd Rowerowy Nawsie w Bolęcinie oraz tamtejsza Wioska pod Skałą zapraszają rodziców oraz dzieci z Bolęcinia i okolic na kameralny Dzień Dziecka.

Impreza odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2016 roku w Zajeździe Rowerowym Nawsie przy ulicy Zakopiańskiej 2 w Bolęcinie. Start o godzinie 15.00.

Dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji, w tym między innymi zabawę interaktywną, zabawę literacko-plastyczną, malowanie kamieni i twarzy, bańki mydlane, kolorowanki i piaskownicę z nagrodami.

Ponadto będzie można przejechać się kucykiem, a na miejscu będzie również dostępny kącik gier rodzinnych oraz kącik paleontologiczny.

Oprócz tego w trakcie imprezy będzie można odwiedzić pobliski tajemniczy ogród ze ścianką wspinaczkową i polem do gry w boule.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij