Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Do WDK w Psarach potrzebny jest podjazd

Do WDK w Psarach potrzebny jest podjazd

Opublikowano:

Radny Tomasz Piszczek zabiega o wykonanie podjazdu dla wózków dziecięcych oraz osób niepełnosprawnych przy schodach prowadzących do Wiejskiego Domu Kultury w Psarach.


– Wiejski Dom Kultury w Psarach jest nie tylko obiektem, w którym realizowana jest wszechstronna działalność kulturalna prowadzona przez Trzebińskie Centrum Kultury i filię Miejskiej Biblioteki Publicznej. Jest to również miejsce, gdzie odbywają się zebrania mieszkańców Psar i gdzie ulokowany jest lokal wyborczy. Z tego względu budynek ten powinien być docelowo wyposażony w podjazd, który ułatwi korzystanie z obiektu osobom niepełnosprawnym oraz matkom prowadzącym wózki dziecięce – argumentuje Tomasz Piszczek, radny z Psar, u którego w tej sprawie interweniowali mieszkańcy wspomnianego sołectwa.

Petycje w sprawie budowy podjazdu radny przekazał do Urzędu Miasta w Trzebini oraz do Trzebińskiego Centrum Kultury, które administruje obiektem.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij