Niedziela, 02 kwietnia 2023 | Franciszka, Władysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Drogowe wnioski z Młoszowej

Drogowe wnioski z Młoszowej

Opublikowano:

Bożena Adamczyk – gminna radna i sołtys Młoszowej zwróciła się do władz Trzebini o pilne przeprowadzenie napraw na kilku drogach gminnych w tym największym trzebińskim sołectwie.


Temat został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 26 stycznia 2018 roku.

– Stan nieutwardzonego odcinka odcinka ulicy Kamieniec jest tragiczny mimo tego, że nie tak dawno był on remontowany. Trzeba pomyśleć nad innym sposobem naprawy tej drogi, bo płacimy za remonty, a dziury ciągle wyskakują – stwierdziła Bożena Adamczyk.

– Pozostała asfaltowa część ulicy Kamieniec też nadaje się do remontu, o co zresztą wnosiłam przy składaniu wniosków do budżetu gminy na 2018 rok. Przy jednej z posesji na tej ulicy pojawiło się zapadlisko wypełnione wodą, dlatego wnioskuję o jego jak najszybszą niwelację. Podobna sytuacja jest na początkowym odcinku ulicy Do Krzyża i też trzeba coś z tym zrobić – apelowała Bożena Adamczyk.

– Z kolei na ulicy Trzebińskiej są dwie wyrwy w asfalcie. Zwróciłam się o ich likwidację do gminy, ale odpisano mi, że zostanie to zrobione dopiero na wiosnę. W ostatnich latach mamy łagodne zimy, dlatego wnioskuję o doraźne załatanie powstałych wyrw już teraz, by mieszkańcy nie musieli jeździć pod dziurach do wiosny – dodała Bożena Adamczyk.

Ponadto w imieniu osób zamieszkałych przy ulicy Góra Bartoska Bożena Adamczyk zwróciła się z prośbą o wymianę znajdującej się przy tej drodze dziurawej i skorodowanej metalowej skrzyni na piasek do posypywania drogi.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij