Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Działkowcy dymią, że nie da się oddychać

Działkowcy dymią, że nie da się oddychać

Opublikowano:

Przewodnicząca Rady Miasta Trzebini – Grażyna Hrabia poruszyła sprawę zanieczyszczania powietrza na Osiedlu Piaski przez właścicieli pobliskich ogródków działkowych.

Temat został wywołany podczas sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 28 kwietnia 2017 roku.

– Dzwonili do mnie mieszkańcy Osiedla Piaski, którzy uskarżali się na to, że w ciepłe dni działkowcy nagminnie palą śmieci oraz mokre trawy i gałęzie. Przez to na osiedlu jest tyle dymu, że nie da się oddychać – oznajmiła Grażyna Hrabia.

Przewodnicząca zwróciła się jednocześnie do obecnego na sesji Hieronima Włodarczyka – prezesa Stowarzyszenia Rodzinny Ogród Działkowy „Piaski” w Trzebini o upomnienie działkowców.

– W imieniu mieszkańców Osiedla Piaski bardzo proszę o interwencję w tej sprawie i zwrócenie uwagi działkowcom, by, jeśli już palą ogniska, robili to z umiarem i rozsądkiem – powiedziała Grażyna Hrabia.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij