Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Energetycy będą mieć nowe boisko

Energetycy będą mieć nowe boisko

Opublikowano:

Ponad 163 tysiące złotych będzie kosztowała modernizacja boiska sportowego przy ulicy Jana Pawła II na Osiedlu Energetyków.

Inwestycja, której rozpoczęcie nastąpi już wkrótce, obejmie się między innymi: budowę nowego wielofunkcyjnego boiska do piłki ręcznej, siatkowej i koszykowej o nawierzchni poliuretanowej, montaż nowego oświetlenia, regenerację trawników oraz wykonanie nowego ogrodzenia boiska. Prace te mają zostać sfinalizowane w październiku bieżącego roku.

Realizacją zadania będzie się zajmowała wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma GREENSPORT z Katowic, która zaoferowała wykonanie wszystkich zaplanowanych prac za najniższa cenę tj. 163.147 złotych.

Swoje oferty na ogłoszony przez Gminę Trzebinia przetarg złożyło aż 11 firm z Trzebini, Bobrownik, Skaryszewa, Krynicy-Zdroju, Rudy Śląskiej, Radomia, Bytomia, Słupi i Tłuszczu.

Najdroższa oferta realizacji inwestycji opiewała na kwotę wynoszącą ponad 315 tysięcy złotych.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij