Wtorek, 05 lipca 2022 | Karoliny, Antoniego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Energetycy potrzebują miejsc parkingowych

Energetycy potrzebują miejsc parkingowych

Opublikowano:

Marek Harwes – radny z Osiedla Energetyków zwrócił się do władz miasta z prośbą o opracowanie jeszcze w tym roku projektu budowlano-wykonawczego zagospodarowania na potrzeby mieszkańców terenów po północnej stronie Osiedla Energetyków z uwzględnieniem nowych miejsc parkingowych.

– Do końca roku jest jeszcze kilka miesięcy, a to wystarczający czas, by przygotować taki projekt. Dlatego w imieniu mieszkańców północnej części Osiedla Energetyków zwracam się z gorącą prośbą o zlecenie opracowania takiej dokumentacji. Myślę, że można na ten cel wygospodarować pieniądze z oszczędności powstałych po rozstrzygnięciu tegorocznych przetargów na zadania inwestycyjne – zaapelował radny Marek Harwes.

– Mieszkańcy północnej części naszego osiedla naprawdę nie mają gdzie parkować swoich samochodów i zdarza się, że parkują w miejscach, gdzie nie powinni tego robić, a nie chciałbym, by z tego powodu doszło u nas jakieś przykrego i nikomu niepotrzebnego zdarzenia – dodał Marek Harwes.

Przypomnijmy, że zgodnie z uchwalonym przez Radę Miasta Trzebini w grudniu 2016 roku miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla wspomnianej części Osiedla Energetyków na obecnym terenie leśnym u zbiegu ulicy Kamiennej z północną zabudową wielorodzinną osiedla przewidziano miejsce pod nowy parking dla okolicznych mieszkańców. Zgodnie z przyjętymi założeniami będzie tam mogło powstać od 70 do 75 miejsc parkingowych.

(RS)

Na zdjęciu północna część Osiedla Energetyków, gdzie trudno znaleźć miejsce, w którym można zaparkować samochód.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij