Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Firma z Katowic zbuduje salę gimnastyczną

Firma z Katowic zbuduje salę gimnastyczną

Opublikowano:

W ramach przeprowadzonego przetargu nieograniczonego Gmina Trzebinia wyłoniła firmę, która zbuduje salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej w Myślachowicach.

Obiekt zostanie zbudowany do połowy września 2018 roku przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Monterin” z Katowic, które zaoferowało wybudowanie sali gimnastycznej za kwotę 2.720.000 złotych.

Do przetargu przystąpiło aż 12 firm i konsorcjów z Krakowa, Olesna, Nowego Targu, Jaworzna, Chrzanowa, Trzebini, Żywca, Libiąża, Bochni, Makowa Podhalańskiego, Suchej Beskidzkiej i Katowic. Najdroższa oferta opiewała na kwotę przekraczającą 5.000.000 złotych.

Przypomnijmy, że sala gimnastyczna w Myślachowicach zostanie zbudowana pomiędzy budynkiem tamtejszej Szkoły Podstawowej a boiskiem treningowym i budynkiem OSP. Obiekt będzie posiadał wymiary 17,7 m na 29,9 m oraz powierzchnię użytkową wynoszącą ponad 884 metry kwadratowe. Wewnątrz znajdzie się między innymi: boisko wielofunkcyjne, szatnie, umywalnie, pomieszczenia techniczne i magazyn. Zagospodarowany zostanie również teren wokół sali gimnastycznej, gdzie wykonany zostanie parking, drogi dojazdowe, chodniki i urządzona zostanie tzw. mała architektura.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij