Niedziela, 21 kwietnia 2024 | Anzelma, Bartosza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Gmina obiecała uporządkować park w Sierszy

Gmina obiecała uporządkować park w Sierszy

Opublikowano:
Tagi: gmina, park, siersza,

Po naszej styczniowej publikacji zatytułowanej „Strach spacerować po parku w Sierszy”, otrzymaliśmy informację z Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta w Trzebini, że sierszański park zostanie uporządkowany.


Na początek lutego zaplanowano wybór firmy, która w 2016 roku na zlecenie władz Gminy Trzebinia będzie się zajmowała realizacją zadań związanych z pielęgnacją gminnego drzewostanu oraz wycinką drzew.

– Pierwsze prace pielęgnacyjne zostaną zapewne przeprowadzone w połowie lutego 2016 roku, jednak będzie to uzależnione od warunków atmosferycznych. Prace pielęgnacyjne w parku w Sierszy przewidziane są do realizacji jako jedne z pierwszych – zapewnił w liście nadesłanym do naszej redakcji Krzysztof Pilch, kierownik Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że w sprawie potrzeby uporządkowania parku w Sierszy interweniował w naszej redakcji jeden z mieszkańców Trzebini. Mężczyzna zwrócił uwagę na pilną konieczność usunięcia ogromnych i ciężkich wiatrołomów, które jego zdaniem mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia spacerowiczów, a zwłaszcza nieświadomych zagrożenia dzieci.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij