Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ile zarobią członkowie sołeckich komisji wyborczych?

Ile zarobią członkowie sołeckich komisji wyborczych?

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini wydał zarządzenie w sprawie wynagrodzenia członków sołeckich komisji wyborczych za przeprowadzenie wyborów sołtysów i członków rad sołeckich w wyborach zarządzonych na 17 marca 2019 roku.

I tak przewodniczący sołeckiej komisji wyborczej otrzyma 230 złotych brutto. Z kolei wynagrodzenie zastępcy przewodniczącego sołeckiej komisji wyborczej wyniesie 210 złotych brutto. Natomiast członek sołeckiej komisji wyborczej otrzyma 195 złotych brutto.

Do zadań członków sołeckich komisji wyborczych należy m. in.: rejestracja zgłoszeń kandydatów na sołtysów i członków rad sołeckich w poszczególnych wsiach w terminach określonych kalendarzem wyborczym, przygotowanie we współpracy z gminą lokali wyborczych, odbiór i zabezpieczenie kart do głosowania, przekazanie do gminy protokołów z przeprowadzonych wyborów.

O zbliżających się wyborach sołtysów i członków rad sołeckich w trzebińskich wsiach pisaliśmy już kilka tygodni temu na naszym portalu w tekście, do którego link podajemy poniżej:

http://wtrzebini.pl/z-osiedli-i-solectw/zblizaja-sie-wybory-w-trzebinskich-solectwach/

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij