Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Józef Dziedzic po raz piąty

Józef Dziedzic po raz piąty

Opublikowano:

25 stycznia 2016 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze mieszkańców Osiedla Gaj, w trakcie którego wybrano Radę Osiedla Gaj oraz jej przewodniczącego na kolejną czteroletnią kadencję.


Mieszkańcy niemal jednomyślnie wybrali na przewodniczącego Rady Osiedla Gaj Józefa Dziedzica. Będzie to już jego piąta kadencja. Nikt inny spośród około sześćdziesięciu osób obecnych na zebraniu nie zdecydował się ubiegać o tę funkcję.

– Bardzo dziękuję za obdarzenie mojej osoby zaufaniem. Zrobię wszystko, by tego zaufania nie zawieść. Będę się starał pracować dla naszego osiedla tak jak dotychczas, a może nawet jeszcze bardziej intensywnie – powiedział Józef Dziedzic po ponownym wyborze na przewodniczącego Rady osiedla Gaj.

O co chce zabiegać Józef Dziedzic w kolejnej czteroletniej kadencji?

– Chciałbym doprowadzić do przebudowy chodników przy blokach nr 4 i 14 oraz od pawilonu handlowego do bloku nr 7. Istnieje również potrzeba przebudowy centrum osiedla na odcinku od pawilonu handlowego do bloku nr 5 wraz z utworzeniem estetycznych miejsc pod kontener na śmieci i pojemniki do selektywnej zbiórki surowców wtórnych. Potrzebna jest także modernizacja miejsc postojowych w rejonie bloków nr 23, 24, 25 i 17. Koniecznym jest wykonanie porządnej drogi do garaży przy kompleksie sportowym „Orlik”. Ponadto chciałbym wyposażyć plac zabaw w dodatkowe urządzenia dla dzieci oraz pozyskać dodatkowe kosze na śmieci dla starej części naszego osiedla – wylicza Józef Dziedzic.

W trakcie zebrania mieszkańcy wybrali również nowy skład Rady Osiedla Gaj, w której przez najbliższe cztery lata pracować będzie czternaście osób. W gronie tym znajdują się: Irmina Prusakiewicz, Mieczysław Ryś, Bożena Iciek, Waldemar Wróbel, Zofia Kamińska, Agnieszka Harańczyk, Iwona Rejdych Ryś, Artur Odrzywołek, Dawid Szwagrzyk, Tomasz Lizończyk, Beata Jarosz, Józef Kardas i Krystyna Wróbel.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij