Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kamoda będzie reprezentował Gaj Zacisze

Kamoda będzie reprezentował Gaj Zacisze

Opublikowano:

W czwartek 2 marca 2017 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze mieszkańców Osiedla Gaj Zacisze, w trakcie którego wybrano nową reprezentację tego najmłodszego trzebińskiego osiedla.

O wybór na przewodniczącego Rady Osiedla Gaj Zacisze ubiegało się dwóch kandydatów: Monika Dereszowska, która uzyskała poparcie 43 osób oraz Zdzisław Kamoda, na którego swój głos oddało 56 mieszkańców. Tym samym to właśnie Zdzisław Kamoda będzie przez najbliższe cztery latach reprezentował mieszkańców osiedla.

Dla uściślenia podajemy, że dotychczasowy przewodniczący Rady Osiedla Gaj Zacisze – Zbigniew Sochacki, który funkcję sprawował przez dwie pełne kadencje (osiem lat) nie ubiegał się o ponowny wybór.

Ponadto w trakcie zebrania do czternastoosobowej Rady Osiedla Gaj Zacisze wybrani zostali: Roman Bartosik, Mariusz Smółka, Artur Cichoń, Dariusz Piwowarczyk, Anna Borowiec, Magdalena Dudek, Robert Latkowski, Wiesław Dzedzyk, Wiesław Drąg, Janusz Smoleń, Lidia Kamoda, Stanisława Gorczyńska, Maciej Gędzior i Grzegorz Sochacki.

(RS)

Na zdjęciu kominy i chłodnie Elektrowni Siersza widziane od strony Osiedla Gaj Zacisze. Fot.: Robert Siwek ©

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij