Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kokoszka pokieruje Radą Osiedla Siersza

Kokoszka pokieruje Radą Osiedla Siersza

Opublikowano:

W poniedziałek 13 lutego 2017 roku w Willi NOT w Sierszy odbyło się zebranie wyborcze mieszkańców Osiedla Siersza.

Wybory uzupełniające do końca obecnej kadencji (czerwiec 2020) burmistrz Trzebini zarządził w związku z rezygnacją z pełnionych funkcji przez dotychczasową przewodniczącą oraz jedną członkiń rady.

Jedyną osobą, jaką obecni na zebrani mieszkańcy zgłosili jako kandydata na przewodniczącego Rady Osiedla Siersza był Marian Kokoszka, dotychczasowy członek rady i zarazem zastępca jej przewodniczącej. Jego kandydaturę poprało aż 41 osób z 43 biorących udział w głosowaniu.

W czasie zebrania uzupełniono również skład Rady Osiedla Siersza o dwie osoby. Na nowych członków rady mieszkańcy wybrali Mirosława Sikorę i Marka Jaskólskiego.

Aktualnie pełny skład Rady Osiedla Siersza tworzą: Barbara Dębiec, Marian Kokoszka, Beata Pachel, Jacek Kurek, Tomasz Szyguła, Artur Duda, Janusz Siemek, Monika Jaskólska,  Jolanta Lampart, Janusz Kurek, Edward Likus, Mirosław  Ociepka, Mirosław Sikora, Marek Jaskólski i Robert Siwek.

(RS) 

Na zdjęciu Willa NOT w Sierszy (Fot.: Robert Siwek 2016).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij