Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Kolejny etap odwodnienia w Myślachowicach

Kolejny etap odwodnienia w Myślachowicach

Opublikowano:

Na wiosnę zrealizowany zostanie drugi etap odwodnienia terenów przylegających do ulicy Głębokiej w sołectwie Myślachowice.


Przewidziany do realizacji drugi etap inwestycji obejmie wykonanie odwodnienia od studni 2 do studni 7. W ramach robót zaplanowano między innymi: montaż studni żelbetowych i kanalizacyjnych oraz zabudowanie rurociągu odwadniającego.

Realizacją zadania zajmie się wyłoniona w ramach przeprowadzonego przez gminę przetargu F.H.U.P. DROG-BIT z Tenczynka. Koszt tegorocznych prac to 51.037 złotych.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do przetargu na realizację robót przystąpiło aż 21 firm i to nie tylko z naszego powiatu, ale i bardziej odległych miejscowości jak: Andrychów, Kraków czy Wadowice.

– To niezwykle istotna inwestycja dla wielu osób zamieszkałych przy ulicy Głębokiej, którym wody, zwłaszcza opadowe, zalewają posesje i grunty – mówi Jacek Woch, sołtys i zarazem radny Rady Miasta Trzebini.

– Odwodnienie tego terenu będzie prowadzone etapami od strony ulicy Płockiej w górę przez kilka najbliższych lat – dodaje Jacek Woch.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij