Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Mieszkańcy Sierszy wybrali osiedlową radę

Mieszkańcy Sierszy wybrali osiedlową radę

Opublikowano:

W czwartek 16 czerwca 2016 roku w willi NOT w Sierszy odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze mieszkańców Osiedla Siersza, w trakcie którego wybrano Radę Osiedla Siersza oraz jej przewodniczącą na kolejną czteroletnią kadencję.

Przewodniczącą Rady Osiedla Siersza po raz kolejny została Wanda Ponisz, która jako jedyna kandydowała na tę funkcję i zyskała zdecydowane popracie mieszkańców. Za jej kandydaturą opowiedziało się 29 osób spośród 36 obecnych na zebraniu.

Z kolei do nowej Rady Osiedla Siersza mieszkańcy wybrali czternaście osób. W gronie tym znajdują się: Marian Kokoszka, Beata Pachel, Jacek Kurek, Tomasz Szyguła, Robert Siwek, Artur Duda, Janusz Siemek, Monika Jaskólska, Małgorzata Motyka, Jolanta Lampart, Janusz Kurek, Edward Likus, Mirosław  Ociepka i Barbara Dębiec.

Posiedzenia Rady Osiedla Siersza  będą się odbywać w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17.00 w willi NOT w Sierszy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij