Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Młodzi i dorośli miło spędzili wolny czas

Młodzi i dorośli miło spędzili wolny czas

Opublikowano:

Mimo nie najlepszej pogody dzieci, młodzież i dorośli z Osiedla Krakowska bardzo dobrze się bawili i miło spędzili wolny czas podczas dorocznego pikniku.


Impreza odbyła się 19 sierpnia 2017 roku na placu zabaw przy ulicy Głogowej w Trzebini, a została zorganizowana z inicjatywy radnego Wojciecha Hajduka i przy wsparciu organizacyjnym ze strony Trzebińskiego Centrum Kultury oraz Rady Osiedla Krakowska.

Wśród atrakcji sobotniego pikniku można wymienić malowanie twarzy, malowanie rysunków na folii, bieg w workach czy też turniej z wykorzystaniem piłkarzyków, którego zwycięzcy otrzymali ufundowane przez sponsorów nagrody w postaci karnetów do pizzerii oraz biletów do parku rozrywki.

Ponadto na uczestników wspólnej zabawy czekały kolorowe balony, gadżety promujące gminę, a także smaczne kiełbaski i słodycze.

– Mimo nie najlepszej pogody, kolejny, trzeci już piknik dla mieszkańców Osiedla Krakowska można zaliczyć do udanych. Jego uczestnicy bawili się naprawdę dobrze i miło spędzili wolny czas – podsumowuje radny Wojciech Hajduk, inicjator imprezy.

– Korzystając z okazji pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy w różny sposób wsparli organizację pikniku oraz czynnie pomagali przy jego przeprowadzeniu, ofiarując tym samym wiele radości zarówno najmłodszym jak i dorosłym mieszkańcom Osiedla Krakowska – dodaje Wojciech Hajduk.

Galerię zdjęć z pikniku na Osiedlu Krakowska autorstwa Stanisława Kaczmarczyka wszyscy zainteresowani zobaczyć oglądać na stronie radnego Wojciecha Hajduka pod poniższym linkiem: http://wojciech-hajduk.pl/pogoda-niestraszna-uczestnikom-sobotniego-pikniku/

(RS)

Jedną z rozrywek dla najmłodszych uczestników sobotniej imprezy był bieg w workach. Zdjęcie ze strony: www.wojciech-hajduk.pl Fot.: Stanisław Kaczmarczyk.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij