Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na drogę, szkołę, monitoring i dla strażaków

Na drogę, szkołę, monitoring i dla strażaków

Opublikowano:

W 2020 roku wydatki z funduszu sołeckiego Sołectwa Młoszowa wyniosą 40.767 złotych i 30 groszy. Pieniądze te zostaną wydatkowane na realizację pięciu inicjatyw.

Najwięcej środków, bo aż 28.000 złotych, postanowiono przeznaczyć na opracowanie projektu budowy drogi – ulicy Przy Grobli w Młoszowej wraz z odwodnieniem.

Z funduszu sfinansowana zostanie realizacja dwóch zadań w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młoszowej. I tak 3.500 złotych zabezpieczono na rozprowadzenie instalacji internetu w placówce, a dlasze 2.267 złotych i 30 groszy zarezerwowano na wykonanie i zamontowanie szafy w budynku.

Równe 5.000 złotych zdecydowano przeznaczyć na modernizację monitoringu w rejonie niebezpiecznego skrzyżowania ulic: Krakowskiej, Florkiewicza i Szembeka w centrum Młoszowej.

Ponadto 2.000 złotych zarezerwowano na doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Młoszowej, a konkretnie na zakup umundurowania i sprzętu strażackiego.

(RS)

Na zdjęciu niebezpieczne skrzyżowanie ulic: Krakowskiej, Florkiewicza i Szembeka w centrum Młoszowej, na którym w 2020 roku planowana jest modernizacja monitoringu (Fot.: Robert Siwek 2016).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij