Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na Górach Luszowskich chcą przejścia dla pieszych

Na Górach Luszowskich chcą przejścia dla pieszych

Opublikowano:

W oparciu o wnioski mieszkańców Rada Osiedla Siersza wystąpiła do Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie z prośbą o rozważenie możliwości ustanowienia przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Stojałowskiego z ulicą Chrzanowską na Górach Luszowskich.

W odpowiedzi dyrekcja Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie tłumaczy dlaczego aktualnie przejścia nie można wykonać, ale też nie wyklucza, że przejście dla pieszych w postulowanym miejscu w przyszłości zostanie jednak wykonane.

– Odpowiadając na pismo dotyczące ustanowienia przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulicy Stojałowskiego i Chrzanowskiej informuję, iż na chwilę obecną z uwagi na brak ciągu pieszego po obu stronach ulicy Stojałowskiego brak jest możliwości ustanowienia bezpiecznego przejścia dla pieszych – pisze Grzegorz Żuradzki, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

– Tym niemniej Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie rozważy w przyszłości możliwość przebudowy tego skrzyżowania i ewentualnego ustanowienia przejścia dla pieszych – dodał dyrektor Grzegorz Żuradzki.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij