Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Na Osiedlu Krakowska trudno wejść na plac zabaw

Na Osiedlu Krakowska trudno wejść na plac zabaw

Opublikowano:

Radny Wojciech Hajduk zwrócił się do trzebińskich władz miasta z prośbą o uporządkowanie i wyrównanie terenu przy wejściu na plac zabaw przy ulicy Głogowej na Osiedlu Krakowska.

– Dojście do placu jest nierówne, z ziemi wystają korzenie, wybrzuszony asfalt i pień po ściętym drzewie.  Utrudnia to wejście na plac zabaw matkom prowadzącym wózki, a małe dzieci nieświadome zagrożenia mogą potknąć się na nierównościach i niechcący zrobić sobie krzywdę  – zauważa Wojciech Hajduk.

Radny ma nadzieję, że władze miasta zainteresują się problemem i jeśli nie przebudują dojścia na plac zabaw, to przynajmniej je wyrównają. Dodatkowo uporządkowania wymagają również chodniki węwnątrz placu.

– Z moich obserwacji wynika, że z placu zabaw przy ulicy Głogowej chętnie korzystają zarówno same dzieci jak i całe rodziny. Ważne jest, by zapewnić im nie tylko bezpieczne urządzenia do zabawy i rekreacji, ale także zadbać o bezpieczne dojście na plac i bezpieczne poruszanie się po nim  – dodaje Wojciech Hajduk.

(RS)

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij