Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na Osiedlu Widokowym chcą odnowić plac zabaw

Na Osiedlu Widokowym chcą odnowić plac zabaw

Opublikowano:

Teresa Jarczyk – przewodnicząca Rady Osiedla Widokowego zwróciła się do władz miasta z prośbą o pomoc w gruntownym odnowieniu w przyszłym roku gminnego placu zabaw na wspomnianym osiedlu.

Temat został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 30 czerwca 2017 roku.

– Rozmawiam zarówno z rodzicami małych dzieci jak i z babciami oraz dziadkami. Wielu z nich podkreśla potrzebę odnowienia gminnego placu zabaw na naszym osiedlu. Dlatego we wnioskach do budżetu gminy na 2018 rok będziemy prosić o realizację takiego zadania i jednocześnie deklarujemy wsparcie jego wykonania z pieniędzy osiedlowych – powiedziała Teresa Jarczyk.

– Jest potrzeba, by zamontować na placu zabaw nowe huśtawki dla małych dzieci. Przydałoby się również zadaszenie nad piaskownicą, by dzieci mogły się w niej bawić także w czasie upałów. Koniecznością jest także wykonanie nowego ogrodzenia placu zabaw, bo obecne trzeba coraz częściej naprawiać – dodała Teresa Jarczyk.

(RS)

Na zdjęciu fragment gminnego placu zabaw na Osiedlu Widokowym w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij