Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na Piaskach potrzebują lepszej kamery

Na Piaskach potrzebują lepszej kamery

Opublikowano:

Przewodniczący Rady Osiedla Piaski – Wojciech Hajduk wystąpił z wnioskiem do władz miasta o montaż lepszej jakości kamery monitoringu miejskiego przy osiedlowym placu zabaw.


– W rejonie placu zabaw przy ulicy Kilińskiego na trzebińskich Piaskach jest zamontowana jedna z kamer miejskiego monitoringu, ale obraz z urządzenia jest słaby. A ponieważ oprócz placu zabaw w pobliżu mamy również siłownię na wolnym powietrzu, to dobrze by się stało, by cały ten teren był objęty dobrej jakości monitoringiem – stwierdził podczas lipcowej sesji Rady Miasta Trzebini Wojciech Hajduk.

– Dlatego oficjalnie wnioskuję o wymianę obecnej kamery. I nie chodzi mi koniecznie o nowe urządzenie. Może to być kamera z odzysku z innego miejsca w gminie, ale ważne jest, by gwarantowała lepszą jakość obrazu z monitorowanego terenu – dodał Wojciech Hajduk.

(RS)

Na zdjęciu siłownia na wolnym powietrzu przy ulicy Kilińskiego na trzebińskich Piaskach.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij