Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na Śliskiej w Młoszowej położą asfalt

Na Śliskiej w Młoszowej położą asfalt

Opublikowano:

Staraniem Gminy Trzebinia do końca października 2016 roku ma zostać przebudowana ulica Śliska w trzebińskim sołectwie Młoszowa.

W połowie sierpnia bieżącego roku Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na wykonanie przebudowy ulicy Śliskiej w Młoszowej. Na oferty firm zainteresowanych realizacją tego zadania urzędnicy będą czekać do 31 sierpnia bieżącego roku.

Zakres robót obejmie ułożenie krawężnika na długości około 145 metrów, wykonanie odwodnienia i podbudowy drogi oraz położenie nawierzchni asfaltowej.

– Dotychczas ulica Śliska nie miała asfaltu, dlatego po opadach deszczu na drodze tworzyły się kałuże oraz błoto, co utrudniało poruszanie się okolicznym mieszkańcom. Po wykonaniu w najbliższych tygodniach przebudowy ulicy sytuacja zmieni się na lepsze – cieszy się Bożena Adamczyk, sołtys Młoszowej i zarazem miejska radna, która zabiegała w gminie o realizację tej inwestycji.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij