środa, 20 września 2017 | Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na Sportowej w Sierszy będzie asfalt

Na Sportowej w Sierszy będzie asfalt

Opublikowano:

Na zlecenie Gminy Trzebinia prowadzone są prace budowlane związane z realizacją I etapu przebudowy ulicy Sportowej w Sierszy.

Pracami budowlanymi, które wykonuje wyłoniona w postępowaniu przetargowym spółka Berger Bau Polska z Wrocławia, objęto odcinek ulicy o uregulowanym statusie prawnym od strony centrum miasta (od strony Osiedla Krze).

Zakres robót obejmuje między innymi: wykonanie podbudowy, położenie nawierzchni asfaltowej oraz umocnienie poboczy materiałem kamiennym.

Ulica Sportowa na Trentowcu na terenie Osiedla Siersza dotychczas nie posiadała nawierzchni asfaltowej. O jej przebudowę apelowała do władz gminy przewodnicząca Rady Osiedla Siersza – Wanda Ponisz w grudniu ubiegłego roku podczas sesji budżetowej Rady Miasta Trzebini.

– Zależy nam bardzo na ulicy Sportowej na Trentowcu, która znajduje się w fatalnym stanie. Od wielu lat mieszkający przy niej ludzie zabiegają o jej modernizację i trzeba coś konkretnego zrobić dla tych ludzi. Z tego co wiem, to w 2014 roku pod częścią ulicy gmina uregulowała już stan prawny, dlatego proszę o podjęcie działań zmierzających do modernizacji ulicy Sportowej – mówiła wówczas Wanda Ponisz, przewodnicząca Rady Osiedla Siersza.

(RS)

drukuj
  • Janusz

    Owszem , ale w najbardziej oczekiwanej części jednak nie będzie naprawiona . Naprawiona będzie część równoległa do Grunwaldzkiej , ale tylko do zjazdu do mechanika .Mieszkańcy tej części mają dostęp i do ul Grunwaldzkiej i do Sportowej Część wzdłuż prywatnych domów z numeracją nieparzystą nie będzie zrobiona, a domy te mają dostęp tylko od ulicy Sportowej , na dodatek nie robiona część u;l Sportowej będzie jeszcze w gorszym stanie , gdyż sprzęt ciężki pracujący wjeżdża właśnie od tej strony. Gmina nie do końca dopatrzyła stanu prawnego ulicy …….

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij