Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Na złość Poniszowej zrobi połowę Sportowej

Na złość Poniszowej zrobi połowę Sportowej

Opublikowano:

Jest nadzieja, że w 2016 roku Gmina Trzebinia rozpocznie I etap przebudowy ulicy Sportowej na Trentowcu na terenie Osiedla Siersza.


Podczas grudniowej sesji Rady Miasta Trzebini, na której uchwalono budżet Gminy Trzebinia na rok 2016, z apelem o zajęcie się tą ulicą wystąpiła do trzebińskich władz miasta przewodnicząca Rady Osiedla Siersza – Wanda Ponisz.

– W 2015 roku gmina niewiele zrobiła na naszym osiedlu i wszystko wskazuje na to, że w 2016 roku będzie u nas podobnie. Tymczasem bardzo zależy nam na ulicy Sportowej na Trentowcu, która znajduje się w fatalnym stanie. Od wielu lat mieszkający przy niej ludzie zabiegają o jej modernizację i trzeba coś konkretnego zrobić dla tych ludzi. Z tego co wiem, to w 2014 roku pod częścią ulicy gmina uregulowała już stan prawny, dlatego proszę o podjęcie działań zmierzających do modernizacji ulicy Sportowej – apelowała Wanda Ponisz, przewodnicząca Rady Osiedla Siersza.

Burmistrz Trzebini – Adam Adamczyk odpowiadając na koniec sesji na wnioski i zapytania odniósł się tematu ulicy Sportowej w Sierszy.

– Nerwowość zawsze się tutaj wkrada. Widzę nerwową profesor Ponisz, która ciągle mówi o tej Sportowej. No i tak tutaj już ustaliłem w kuluarach z Basią (z wiceburmistrz Trzebini), że pół tej Sportowej na złość pani Ponisz zrobię w 2016 roku – stwierdził Adam Adamczyk, burmistrz Trzebini.

Jest więc nadzieja, że w sprawie przebudowy ulicy Sportowej w Sierszy jednak coś ruszy w bieżącym roku.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij