Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Odwodnią tereny przy Głębokiej w Myślachowicach

Odwodnią tereny przy Głębokiej w Myślachowicach

Opublikowano:

Najpóźniej do końca października 2016 roku na zlecenie Gminy Trzebinia wykonany zostanie III etap odwodnienia terenów przyległych do ulicy Głębokiej w Myślachowicach.

Na obecnym etapie roboty budowlane zostaną przeprowadzone na odcinku od studni 7 do studni 23. Obejmą one m.in.: montaż studni żelbetowych, montaż studni kanalizacyjnych oraz zabudowę rurociągu odwadniającego.

Realizacją robót zajmie się wyłoniona w postępowaniu przetargowym Firma Usługowo-Handlowa AB-S z Chrzanowa. Koszt prac to 98.400 złotych.

– To niezwykle istotna inwestycja dla wielu osób zamieszkałych przy ulicy Głębokiej, którym wody opadowe zalewają posesje i grunty – mówi Jacek Woch, sołtys i zarazem radny Rady Miasta Trzebini.

Warto przypomnieć, że wiosną bieżącego roku wykonany został II etap prac związanych z odwodnieniem terenów przyległych do ulicy Głębokiej w Myślachowicach (od studni 2 do studni 7), na co Gmina Trzebinia wydatkowała wówczas ponad 51 tys. złotych.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij