Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Opracują projekty dla Czyżówki i Myślachowic

Opracują projekty dla Czyżówki i Myślachowic

Opublikowano:

Do końca września 2019 roku mają zostać opracowane projekty przebudowy ulicy Kasztanowej w Czyżówce oraz przebudowy i rozbudowy ulicy Słonecznej w Myślachowicach.

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na wykonanie wspomnianych dokumentacji projektowo-kosztorysowych, dzięki której będzie możliwa późniejsza realizacja prac budowlanych na obu drogach.

Planowana przebudowa ulicy Kasztanowej w Czyżówce ma objąć odcinek od skrzyżowania z ulicą Długą (drogą powiatową) do końca istniejącej zabudowy. Zakres robót ma objąć między innymi: wzmocnienie istniejącej nawierzchni tłuczniowej lub wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych drogi, zabudowę krawężników, wykonanie przebudowy istniejących zjazdów, utwardzenie poboczy, zabezpieczenie korpusu drogi przed osuwaniem na niżej położony teren na odcinku około 20 metrów oraz wykonanie odwodnienia.

Z kolei prace budowlane na ulicy Słonecznej w Myślachowicach mają objąć przebudowę ulicy na odcinku od zakrętu w rejonie posesji nr 5 do zakrętu przy posesji nr 16 oraz rozbudowę drogi od posesji nr 16 do końca istniejącej zabudowy wraz z około 15 metrowym odcinkiem do połączenia z ulicą Spokojną. W tym przypadku prace mają objąć między innymi: wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych jezdni, okrawężnikowanie jezdni, przebudowę istniejących zjazdów do posesji w granicach działek stanowiących pas drogowy oraz rozwiązanie problemu z odwodnieniem drogi.

Firmy zainteresowane opracowaniem dokumentacji mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 6 maja 2019 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij