Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Osiedle Energetyków zyska nowoczesne boisko

Osiedle Energetyków zyska nowoczesne boisko

Opublikowano:

Do końca października 2016 roku na Osiedlu Energetyków ma powstać nowoczesne boisko wielofunkcyjne w miejsce dotychczasowych wysłużonych boisk o nawierzchni asfaltowej.

Z końcem czerwca bieżącego roku Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na realizację zadania pod nazwą „Modernizacja boiska przy ulicy Jana Pawła II w Trzebini – Osiedle Energetyków”.

W ramach przewidzianych do wykonania prac budowalnych planuje się między innymi: budowę wielofunkcyjnego boiska do piłki ręcznej, siatkowej i koszykowej o nawierzchni poliuretanowej, montaż nowego oświetlenia, regenerację trawników oraz wykonanie nowego ogrodzenia boiska.

– Na naszym osiedlu mieszka sporo ludzi młodych, dlatego nowoczesne boisko sportowe, na którym będzie można spędzać aktywnie wolny czas, na pewno się tutaj przyda – mówi radny Marek Harwes, który zbiegał w gminie o realizację tej inwestycji.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij