Niedziela, 02 kwietnia 2023 | Franciszka, Władysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Osiedle Krakowska ma swoje przedstawicielstwo

Osiedle Krakowska ma swoje przedstawicielstwo

Opublikowano:

W czwartek 9 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze mieszkańców Osiedla Krakowska, w trakcie którego wybrano Radę Osiedla Krakowska oraz jej przewodniczącego na najbliższe cztery lata.

Przewodniczącym Rady Osiedla Krakowska po raz kolejny został Hieronim Włodarczyk, który uzyskał zdecydowne popracie mieszkańców. Spośród 42 osób obecnych na zebraniu aż 35 zdecydowało się oddać na niego swój głos.

Z kolei w skład nowej Rady Osiedla Krakowska wybrano czternaście osób. W gronie tym znajdują się:  Andrzej Kowalski, Piotr Kowalik, Wojciech Olszak, Czesław Wąsik, Grzegorz Majewski, Tadeusz Pudło, Elżbieta Sadło, Czesław Lasoń, Kazimierz Sidełko, Michał Korcz, Waldemar Targoński, Józef Synowiec, Grzegorz Rogalski i Cecylia Frączek.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij