Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Osiedle Krakowska potrzebuje miejsc parkingowych

Osiedle Krakowska potrzebuje miejsc parkingowych

Opublikowano:

Na potrzebę szybkiego zwiększenia ilości miejsc parkingowych na terenie Osiedla Krakowska zwrócił uwagę władz naszego miasta radny Wojciech Hajduk.

– Nie od dziś wiadomo, że Osiedle Krakowska od dawna boryka się z brakiem miejsc parkingowych. Mieszkańcy nierzadko parkują samochody w miejscach do tego nieprzeznaczonych, narażając się tym samym na przykre konsekwencje – mówił podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini Wojciech Hajduk.

Radny zaznaczył ponadto, że pobliski Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych planuje w najbliższym czasie zmienić regulamin znajdującego się we władaniu tej placówki parkingu na dawnym asfaltowym boisku szkolnym. Według nowego regulaminu parking ten za dnia miałby służyć wyłącznie społeczności szkolnej, co jeszcze bardziej utrudniłoby mieszkańcom Osiedla Krakowska dostęp do miejsc parkingowych.

– Wiem, że gmina ma już gotowy projekt budowy parkingu przy ulicy Wiśniowej, ale zadanie to jest przewidziane do realizacji dopiero w 2020 roku. Dlatego chciałbym prosić burmistrza i radę o przyśpieszenie tej inwestycji. To nie jest inwestycja dla mnie, bo ja tam nie mieszkam, ale dla mieszkańców Osiedla Krakowska, którzy naprawdę nie mają gdzie parkować – zakończył swój wywód radny Wojciech Hajduk.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij