Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Policyjne patrole potrzebne na Widokowym

Policyjne patrole potrzebne na Widokowym

Opublikowano:

Teresa Jarczyk – radna z trzebińskiego Osiedla Widokowego zaapelowała o objęcie patrolami rajdującymi przez Policję tych miejsc na wspomnianym osiedlu, gdzie dochodzi do wybryków chuligańskich.

Temat został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 1 marca 2019 roku.

– W ostatnim czasie poniżej siłowni na Osiedlu Widokowym gmina ustawiła trzy nowe ławki i dwa kosze. Po kilku dniach te ciężkie betonowe ławki zostały powywracane, a równie ciężkie kosze zostały przemieszczone w inne miejsce – poinformowała Teresa Jarczyk.

– Dlatego chciałam prosić władze miasta o zgłoszenie Policji potrzeby potrzeby objęcia ochroną na naszym osiedlu przez policyjny patrol rajdujący obszarów znajdujących poniżej siłowni, w rejonie osiedlowego supermarketu oraz terenów sportowych przy szkole, gdzie dochodzi do niszczenia publicznego mienia – zaapelowała Teresa Jarczyk.

Radna wskazała również na potrzebę dokonania przeglądu urządzeń do monitoringu miejskiego, gdyż z informacji jakie uzyskała wynika, że jedna z kamer na Osiedlu Widokowym nie działa i tym samym nie jest pomocna przy próbach zidentyfikowania osób dopuszczających się wybryków chuligańskich na osiedlu.

(RS)

Na zdjęciu fragment Osiedla Widokowego w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij