Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Poparli mieszkańców Trentowca

Poparli mieszkańców Trentowca

Opublikowano:

Rada Osiedla Siersza jednogłośnie poparła mieszkańców Trentowca, którzy wystosowali do burmistrza Trzebini prośbę o dokończenie w roku 2017 przebudowy ulicy Sportowej w przysiółku Trentowiec na terenie Osiedla Siersza.

– Rada Osiedla Siersza popiera prośbę osób zamieszkałych przy ulicy Sportowej, a dotyczącą dokończenia remontu-budowy drugiej części wspomnianej ulicy w roku 2017.

 Po przeszło dwudziestu latach ubiegania się o remont nawierzchni ulicy Sportowej, Rada ma nadzieję, że już nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłym roku został zakończony jej całkowity remont, ponieważ w 2016 roku przeszła ona w całości na własność Gminy Trzebinia.

Wierzymy, że nasze długoletnie starania i cierpliwość mieszkańców zostaną nagrodzone nową nawierzchnią w roku 2017 ku pożytkowi i zadowoleniu jej użytkowników – czytamy w piśmie wystosowanym do burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka przez Radę Osiedla Siersza i podpisanym przez jej przewodniczącą Wandę Ponisz.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij