Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Postawili na zagospodarowanie terenu i kamery

Postawili na zagospodarowanie terenu i kamery

Opublikowano:

Podczas zebrania wiejskiego w dniu 30 sierpnia 2017 roku mieszkańcy Czyżówki zdecydowali o sposobie wydatkowania pieniędzy z funduszu sołeckiego na 2018 rok.


Przyszłoroczny fundusz sołecki Czyżówki opiewa na kwotę 29.202 złote i 39 groszy. Mieszkańcy sołectwa opowiedzieli się za wydatkowaniem tych pieniędzy zgodnie z propozycjami przedstawionymi na zebraniu przez Halinę Henc – sołtysa Czyżówki.

I tak 25.502 złote i 39 groszy zostanie wydatkowane na zagospodarowanie terenu przy Wiejskim Domu Kultury w Czyżówce, a w ramach tego zadania zaplanowano opracowanie projektu, wykonanie altany i komórki oraz zakup dziewięciu kompletów stołów betonowych z siedziskami drewnianymi, czterech kompletów stołów piwnych i dwóch koszy na śmieci.

Z kolei pozostałe 3.700 złotych postanowiono przeznaczyć na zakup dwóch kamer do monitoringu, które będą obserwować plac zabaw oraz plac pielgrzyma i pobliskie skrzyżowanie ulicy Długiej z drogą w kierunku Płok.

(RS)

Na zdjęciu Wiejski Dom Kultury w Czyżówce, którego otoczenie zostanie w przyszłym roku zagospodarowane.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij