Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Projekty drogowe dla Dulowej i Psar

Projekty drogowe dla Dulowej i Psar

Opublikowano:

Do końca maja 2019 roku mają zostać opracowane projekty przebudowy ulicy Dąbrowskiej w Dulowej oraz ulicy Leśnej w Psarach.

Gmina Trzebinia ogłosiła właśnie przetarg na wykonanie wspomnianej dokumentacji projektowej, dzięki której będzie możliwa późniejsza realizacja planowanych robót budowlanych.

Przyszła przebudowa ulicy Dąbrowskiej w Dulowej ma objąć około 220 metrowy jej odcinek od połączenia z ulicą Fredry do końca zabudowań. Planowany zakres robót przewiduje m. in.: wzmocnienie istniejącej nawierzchni tłuczniowej lub wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych, położenie nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,5 metra, wykonanie zjazdów z drogi oraz utwardzenie poboczy.

Z kolei przyszła przebudowa ulicy Leśnej w Psarach ma objąć około 270 metrowy jej odcinek od istniejącej nowej nawierzchni asfaltowej (rejon skrzyżowania z ulicą Cichą) do wjazdu na cmentarz komunalny. W tym przypadku zakłada się wykonanie robót obejmujących m. in.: wzmocnienie lub wymianę warstw konstrukcyjnych drogi, położenie krawężników w miejscach nieokrawężnikowanych, ułożenie nawierzchni asfaltowej o szerokości 5 metrów oraz wykonanie zjazdów z ulicy.

Firmy zainteresowane opracowaniem dokumentacji przebudowy wspomnianych ulic mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 20 lutego 2019 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij