środa, 07 grudnia 2022 | Marcina, Ambrożego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przedszkolaki z Bolęcina będą miały plac zabaw

Przedszkolaki z Bolęcina będą miały plac zabaw

Opublikowano:

Gmina Trzebinia rozstrzygnęła przetarg na wykonanie nowego placu zabaw dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Bolęcinie.


Realizacją inwestycji zajmie się spółka APIS z Jarosławia w województwie podkarpackim. Jego koszt wyniesie blisko 50 tysięcy złotych.

Swoje oferty na ogłoszony przez Gminę Trzebinia przetarg zgłosiły jeszcze trzy inne firmy z Wrocławia, Piasków i Kielc, ale były one droższe.

Zakres przewidzianych do wykonania prac obejmuje między innymi: wykonanie podbudowy i montaż bezpiecznej nawierzchni z płyt elastycznych, urządzenie trawników oraz montaż ośmiu urządzeń do zabawy, w tym piaskownicy, pociągu i wagoniku z daszkiem oraz tzw. bujaków.

Przypomnijmy, że poprzedni plac zabaw przy Przedszkolu Samorządowym w Bolęcinie został zamknięty w ubiegłym roku decyzją nadzoru budowlanego z uwagi na zły stan techniczny.

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w Bolęcinie od dawna domagali modernizacji starego bądź wykonania nowego placu zabaw przy wspomnianej placówce. Ich starania w najbliższych tygodniach powinny zostać urzeczywistnione.

(RS)

Na zdjęciu fragment zbudowanego w 2015 roku placu zabaw przy ulicy Słonecznej w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij