Wtorek, 12 grudnia 2017 | Aleksandra, Adelajdy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przy Zakopiańskiej w Bolęcinie jest bezpieczniej

Przy Zakopiańskiej w Bolęcinie jest bezpieczniej

Opublikowano:

Wykonany w ostatnich tygodniach przy ulicy Zakopiańskiej w Bolęcinie pierwszy odcinek chodnika od strony szkoły w kierunku Płazy cieszy okolicznych mieszkańców.

Inwestycja (I jej etap) była realizowana przez administratora ulicy tj. Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie. Z tym, że zadanie było finansowane zarówno przez Powiat Chrzanowski jak i przez Gminę Trzebinia.

– Chciałam bardzo podziękować burmistrzowi oraz radnym za dofinansowanie pierwszego etapu budowy chodnika przy ulicy Zakopiańskiej w Bolęcinie oraz staroście, radnym powiatowym i dyrektorowi Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie realizację tej inwestycji – mówiła podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini Alicja Antoń, radna z Bolęcina.

– Mieszkańcy cieszą się z tej inwestycji, bo służy ona poprawie ich bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zadanie to będzie kontynuowane, a władze naszej gminy również wesprą finansowo jego realizację – dodała radna Alicja Antoń.

(RS)

drukuj
  • GLOBUS

    Już widać, że takie samo G… jak na ul. Osiedlowej w Trzebini. Tak samo zepsuta robota. I zmarnowane pieniądze.

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij