Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Radosna majówka na trzebińskich Piaskach

Radosna majówka na trzebińskich Piaskach

Opublikowano:

Z inicjatywy Wojciecha Hajduka – radnego Rady Miasta Trzebini i przewodniczącego Rady Osiedla Piaski na placu zabaw przy ulicy Kilińskiego w Trzebini została zorganizowana „Majówka Osiedlowa”. Impreza miała miejsce w sobotę 30 kwietnia 2016 roku.


– Do udziału w imprezie, która miała charakter spotkania integracyjnego, zaprosiłem rodziny wraz z dziećmi. Maluchy miały świetną okazję do dobrej zabawy, a rodzice czy dziadkowie mieli okazję, by się spotkać, porozmawiać i miło spędzić czas w plenerze przy słonecznej pogodzie – mówi Wojciech Hajduk.

Trzebińscy wolontariusze Światowych Dni Młodzieży pod kierunkiem Klaudii Smółki – lidera dekanalnego ŚDM w naszym mieście zorganizowali różne zabawy i gry dla dzieci, dając im przy mnóstwo radości.

W ramach akcji ekologicznej uczestnicy majówki otrzymali sadzonki rozmaitych drzew, w tym graba, sosny i modrzewia. Drzewka pochodziły ze szkółki leśnej w Brodłach, a na rzecz uczestników majówki przekazało je Nadleśnictwo w Krzeszowicach.

Każdy z imprezowiczów mógł liczyć na pyszną grochówkę, która została przygotowana przez młodych kucharzy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego OHP w Trzebini.

– Dziękuję wszystkim za obecność na tej radosnej imprezie oraz za okazane wsparcie przy jej przygotowaniu i przeprowadzeniu. Mam nadzieję, że wiosną przyszłego roku znów spotkamy się na osiedlowej majówce – podsumowuje Wojciech Hajduk.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij