Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Radosny piknik na Osiedlu Krakowska

Radosny piknik na Osiedlu Krakowska

Opublikowano:

Dzieci, młodzież i dorośli bardzo mile spędzili czas podczas sobotniego pikniku na trzebińskim Osiedlu Krakowska.

Impreza miała miejsce 20 sierpnia 2016 roku na placu zabaw przy ulicy Głogowej.

Piknik został zorganizowany już po raz drugi (pierwszy odbył się w 2015 roku) z inicjatywy radnego Wojciecha Hajduka i przy współudziale Rady Osiedla Krakowska oraz zaangażowaniu, pomocy i wsparciu Trzebińskiego Centrum Kultury, Fundacji Wesoły Smoczek z Bolęcina a także lokalnych firm i przedsiębiorców.

Szczególnie radosny był to czas dla najmłodszych mieszkańców Osiedla Krakowska, dla których animatorki z Trzebińskiego Centrum Kultury przygotowały wiele ciekawych i atrakcyjnych zabaw.

– Cieszę się, że dopisała pogoda i nasza impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas i radosną atmosferę – mówi Wojciech Hajduk, inicjator imprezy i trzebiński radny.

– Jednocześnie pragnę podziękować tym wszystkim, którzy w różny sposób włączyli się w organizację i przeprowadzenie tej radosnej imprezy – dodaje Wojciech Hajduk.

Bogatą galerię zdjęć z pikniku autorstwa Stanisława Kaczmarczyka można obejrzeć na stronie internetowej radnego Wojciecha Hajduka pod poniższym linkiem: http://wojciech-hajduk.pl/pogoda-atrakcje-przyciagnely-wielu-mieszkancow/

(RS)

 

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij