Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Rowerzyści z promilami na młoszowskich drogach

Rowerzyści z promilami na młoszowskich drogach

Opublikowano:

Na ulicy Florkiewicza w Młoszowej patrol chrzanowskiej drogówki w zaledwie dziesięć minut zatrzymał dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

Oba zdarzenia miały miejsce 11 marca 2016 roku w czasie rutynowej kontroli drogowej prowadzonej przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

O godzinie 14.00 mundurowi zatrzymali do kontroli poruszającego się rowerem 64 letniego mieszkańca Młoszowej. Podczas badania alkomatem okazało się, że mężczyzna miał aż 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dziesięć minut później policyjny patrol zatrzymał do kontroli kierującego rowerem 57-letniego mieszkańca Trzebini. I w tym przypadku rowerzysta okazał nietrzeźwy, a badanie alkomatem wykazało u niego 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij