Sobota, 09 grudnia 2023 | Leokadii, Wiesławy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Rozbudują ulicę Cyprysową w Pile Kościeleckiej

Rozbudują ulicę Cyprysową w Pile Kościeleckiej

Opublikowano:

W tegorocznym budżecie Gminy Trzebinia zarezerwowano 430 tysięcy złotych na rozbudowę ulicy Cyprysowej w Pile Kościeleckiej.

W ramach przewidzianego do realizacji w 2019 roku I etapu rozbudowy ulicy Cyprysowej w Pile Kościeleckiej zaplanowano wykonanie odwodnienia i podbudowy. Z kolei położenie nakładki asfaltowej planowane jest w roku następnym.

– Realizacja tej inwestycji przyczyni się do poprawy dojazdu do już istniejących domów położonych przy ulicy Cyprysowej jak i umożliwi kilkunastu właścicielom dalej położonych działek lepszy dojazd do swych nieruchomości i budowę kolejnych domów w naszym sołectwie – mówi Kazimierz Ludwikowski, sołtys Piły Kościeleckiej.

W gminnym planie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na 2019 rok ogłoszenie przetargu na realizację wspomnianej inwestycji przewidziano jeszcze w pierwszym kwartale.

(RS)

Na zdjęciu Kazimierz Ludwikowski – sołtys Piły Kościeleckiej przy fragmencie ulicy Cyprysowej jeszcze przed jej rozbudową.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij