Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Siersza zyskała wóz strażacki

Siersza zyskała wóz strażacki

Opublikowano:

W prezencie na tegoroczny Dzień Strażaka druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierszy zyskali lekki wóz bojowy do celów patrolowych i gaśniczych.


Jest to Nissan Pickup, który dotychczas były użytkowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie. Wóz jest wyposażony w wysokociśnieniowy agregat gaśniczy, zbiornik na wodę o pojemności 400 litrów oraz umożliwiający błyskawiczne rozwinięcie wąż strażacki o długości 60 metrów.

Uroczyste przekazanie samochodu druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierszy miało miejsce 3 maja 2018 roku na trzebińskim Rynku podczas podczas gminnych obchodów Dnia Strażaka.

Aktu tego dokonali: Janusz Szczęśniak – starosta chrzanowski oraz Andrzej Dybał – komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

(RS)

Na zdjęciu wóz strażacki przekazany druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij