Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sportowa w Sierszy w połowie już asfaltowa

Sportowa w Sierszy w połowie już asfaltowa

Opublikowano:

Część mieszkańców przynależnego do Osiedla Siersza Trentowca może od niedawna korzystać z nowej asfaltowej nawierzchni na przebudowanym odcinku ulicy Sportowej.

Zrealizowany na zlecenie Gminy Trzebinia I etap przebudowy ulicy Sportowej objął odcinek drogi od strony Krza. Roboty budowlane polegające między innymi na wykonaniu podbudowy, położeniu nawierzchni asfaltowej oraz umocnieniu poboczy materiałem kamiennym wykonała spółka Berger Bau Polska z Wrocławia.

Mieszkańcy zachodniej części Trentowca liczą na to, że w przyszłym roku również odcinek ulicy Sportowej od strony Sierszy zostanie gruntownie przebudowany. Oczekiwania te wsparła niedawno Rada Osiedla Siersza, która skierowała do burmistrza Trzebini wniosek o dokończenie przebudowy ulicy Sportowej w roku 2017.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij