Piątek, 03 lutego 2023 | Błażeja, Telimeny
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Strzelnicza zostanie skanalizowana

Strzelnicza zostanie skanalizowana

Opublikowano:

Do końca października 2016 roku zbudowana zostanie kanalizacja sanitarna w ulicy Strzelniczej na terenie Osiedla Centrum. Gmina Trzebinia właśnie rozstrzygnęła przetarg na realizację tej inwestycji.

Budową kanalizacji sanitarnej w ulicy Strzelniczej zajmie się wyłoniony przez Gminę Trzebinia w postępowaniu przetargowym Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych „KANBUD” z Libiąża. Koszt inwestycji to nieco ponad 210 tysięcy złotych.

Zakres robót obejmie między innymi: budowę sieci kanalizacyjnej o długości 490 metrów, wykonanie sięgaczy umożliwiających podłączenie do sieci okolicznych budynków, zabudowę studni rewizyjnych oraz odtworzenie nawierzchni asfaltowej w ulicy Strzelniczej.

– Większość mieszkańców domów położonych przy ulicy Strzelnicznej od dawna dopominała się o budowę kanalizacji sanitarnej w tym rejonie. Dlatego realizacja tej inwestycji będzie wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców  – podkreśla Tadeusz Adamczak, radny z Osiedla Centrum, który zabiegał w gminie o realizację tej inwestycji.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij