Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Szyguła szefem Rady Osiedla Siersza

Szyguła szefem Rady Osiedla Siersza

Opublikowano:

W środę 4 lipca 2018 roku odbyło się zebranie wyborcze mieszkańców Sierszy, w trakcie którego wybrano przewodniczącego Rady Osiedla Siersza. Został nim Tomasz Szyguła.

Dotychczasowy przewodniczący Rady Osiedla Siersza – Marian Kokoszka, który wspomnianą funkcję sprawował od lutego 2017 roku, kilka tygodni temu złożył rezygnację z przyczyn osobistych.

Jedyną osobą, jaką na zebraniu zgłoszono jako kandydata na przewodniczącego Rady Osiedla Siersza, był Tomasz Szyguła, który w obecnej radzie pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego i należał do grona jej najaktywniejszych członków.

W głosowaniu kandydaturę Tomasza Szyguły poparło 36 mieszkańców Sierszy spośród 38 obecnych na zebraniu, natomiast 2 osoby wstrzymały się od głosu.

Aktualnie w skład Rady Osiedla Siersza wchodzą: Barbara Dębiec, Marian Kokoszka, Beata Pachel, Jacek Kurek, Tomasz Szyguła – przewodniczący, Artur Duda, Janusz Siemek, Monika Jaskólska, Jolanta Lampart, Janusz Kurek, Edward Likus, Mirosław Ociepka, Mirosław Sikora, Marek Jaskólski i Robert Siwek.

Przypomnijmy, że posiedzenia Rady Osiedla Siersza odbywają się w pierwszą środę miesiąca o godzinie 17.00 w Willi NOT w przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Sierszy i są ogólnodostępne dla mieszkańców osiedla.

(RS)

Na zdjęciu widok z Gór Luszowskich na Sierszę i okolice. (Fot.: Robert Siwek © 2015).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij