Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzeba coś z tym zrobić …

Trzeba coś z tym zrobić …

Opublikowano:

Co pewien czas wraca sprawa bałaganu, jaki można zaobserwować w miejscach, gdzie w trzebińskich osiedlach i sołectwa są ustawione pojemniki na używaną odzież.

Temat został poruszony na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 27 maja 2017 roku przez Pawła Jasica – przewodniczącego Rady Osiedla Salwator oraz Kazimierza Ludwikowskiego – sołtysa Piły Kościeleckiej.

– Na parkingu przy ulicy Pułaskiego w Trzebini stoi pojemnik na używaną odzież, który jest przepełniony, a wokół niego pełno jest porozrzucanych ubrań. Bardzo bym prosił o zajęcie się tą sprawą i usunięcie tego pojemnika – zaapelował do władz miasta Paweł Jasic, przewodniczący Rady Osiedla Salwator.

– U nas w Pile Kościeleckiej jest to samo. Pojemniki na używaną odzież ustawione zostały obok kapliczki, a w ich sąsiedztwie panuje bałagan. Mieszkańcom się to nie podoba, dlatego również proszę o zrobienie porządku z tymi pojemnikami, bo zgroza na to wszystko patrzeć – dodał z kolei Kazimierz Ludwikowski, sołtys Piły Kościeleckiej.

(RS)

Na zdjęciu pojemnik na używaną odzież na parkingu przy ulicy Pułaskiego na trzebińskim Osiedlu Salwator. Stan z dnia 27.05.2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij