Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzeba pomóc ludziom z ulicy Trzebińskiej

Trzeba pomóc ludziom z ulicy Trzebińskiej

Opublikowano:

Bożena Adamczyk – sołtys Młoszowej i zarazem gminna radna zwróciła się do władz Gminy Trzebinia z prośbą o rozwiązanie problemów mieszkańców ulicy Trzebińskiej w Młoszowej.

Sprawa została poruszona na sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 31 marca 2017 roku.

– Byli u mnie mieszkańcy z ulicy Trzebińskiej z prośbą o interwencję. Część tej ulicy została utwardzona kamieniem, co zdaje egzamin, ale na jej dalszym odcinku trzeba coś zrobić, bo wody opadowe z drogi zalewają jednego z mieszkańców – zwróciła uwagę Bożena Adamczyk.

Jednocześnie zaapelowała do władz gminy o przeprowadzenie wizji w terenie, by zastanowić się jak skutecznie zaradzić temu problemowi.

To jednak nie jedyny problem mieszkańców ulicy Trzebińskiej w Młoszowej, którzy użalają się również, że na końcowym odcinku drogi jest ciemno i niebezpiecznie, a nierzadko spotykają się tam nieznane osoby.

 – Trzeba doświetlić końcowy odcinek ulicy Trzebińskiej. Opracowanie projektu i montaż dwóch dodatkowych lamp, to nie są jakieś wielkie pieniądze, a dzięki temu okoliczni mieszkańcy czuliby się bezpieczniej – podkreśliła Bożena Adamczyk.

Z informacji Bożeny Adamczyk wynika, że mieszkańcy z ulicy Trzebińskiej w Młoszowej interweniowali w sprawie swoich problemów także u burmistrza Trzebini. Czas pokaże czy ich prośby zostaną wysłuchane.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij