Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Bolęcinie będą się bawić

W Bolęcinie będą się bawić

Opublikowano:

Mecz piłki nożnej z Resztą Świata, animacje dla dzieci, prezentacja wozu strażackiego, występy artystyczne i zabawa taneczna – to tylko część atrakcji tegorocznego Święta Wsi w Bolęcinie.

Wydarzenie to będzie miało miejsce w sobotę 4 sierpnia 2018 roku.

O godzinie 15.00 na boisku sportowym w Bolęcinie odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy Ludowym Klubem Sportowym „Promyk” Bolęcin a Resztą Świata.

Potem wspólne świętowanie przeniesie się na tereny rekreacyjne nad malowniczym Zalewem Gliniak w Bolęcinie, gdzie w od 16.00 do 18.00 przewidziano zabawy animacyjne dla dzieci (chusta, tunel, strzecz, bańki, balony) oraz pokaz bojowego wozu strażackiego.

Ponadto będzie można m. in.: skorzystać euro bungee, zjeżdżalni dmuchanej, ścianki wspinaczkowej czy też postrzelać z łuku.

Na godzinę 18.00 zaplanowano występ Zespołu Bolęcanie. Następnie na scenie pojawi się Zespół Góralski „Hora”. Z kolei o godzinie 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa do 2.00 w nocy.

Organizatorem imprezy jest Sołtys i Rada Sołecka Bolęcina, a jej współorganizatorami: Trzebińskie Centrum Kultury – Wiejski Dom Kultury w Bolęcinie oraz Ludowy Klub Sportowy „Promyk” Bolęcin.

(RS)

Na zdjęciu Zalew Gliniak w Bolęcinie. Fot.: Robert Siwek © 2018

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij