Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Bolęcinie chcą sali gimnastycznej

W Bolęcinie chcą sali gimnastycznej

Opublikowano:

Mieszkańcy Bolęcina od bardzo dawna marzą o tym, by Gmina Trzebinia zbudowała wreszcie salę gimnastyczną przy miejscowej Szkole Podstawowej.


Temat ten został poruszony podczas lipcowej sesji Rady Miasta Trzebini przez radną Alicję Antoń, która zwróciła się w tej sprawie wprost do burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka.

– W imieniu mieszkańców Bolęcina oraz swoim własnym bardzo proszę, by w budżecie gminy na rok 2018 uwzględnić opracowanie projektu budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Bolęcinie wraz z realizacją drugiego etapu zagospodarowania przyszkolnych terenów i budową parkingu – powiedziała Alicja Antoń.

– Od bardzo dawna mieszkańcy Bolęcina czekają na tę inwestycję. Jest ona co prawda ujęta w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym naszej gminy, ale gdy powstanie projekt budowlany, to wtedy szybciej będzie można ruszyć z budową – dodała Alicja Antoń.

Przypomnijmy, że podczas krótkiej, bo zaledwie czteroletniej kadencji poprzedniego burmistrza Stanisława Szczurka budynek Szkoły Podstawowej w Bolęcinie został poddany termomodernizacji, a oprócz tego zrealizowano inwestycje obejmujące m. in.: wykonanie przyszkolnego placu zabaw oraz kompleksu trzech boisk sportowych do piłki nożnej, koszykowej i siatkowej.

(RS)

Na zdjęciu Szkoła Podstawowa w Bolęcinie.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij