Piątek, 27 stycznia 2023 | Angeliki, Przybysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > W Dulowej najważniejsze są inwestycje i remonty

W Dulowej najważniejsze są inwestycje i remonty

Opublikowano:

Zgodnie z wolą sołtysa Waldemara Wszołka oraz Rady Sołeckiej mieszkańcy Dulowej lwią część przyszłorocznego Funduszu Sołeckiego zdecydowali się przeznaczyć na inwestycje i remonty.

Na dokończenie zagospodarowania terenu wokół budynku Ochotniczej Straży Pożarnej mieszkańcy postanowili przeznaczyć 12.000 zł (montaż huśtawek, urządzenie miejsca pod grill wraz z zadaszeniem). Dalsze 6.000 zł zdecydowano się wydatkować na wymianę stolarki drzwiowej w Szkole Podstawowej. A kolejne 6.000 zł zarezerwowano na opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oświetlenia ulicy Mieszka I.

Oprócz wymienionych wydatków na cele inwestycyjne i remontowe zabezpieczono również 3.500 zł. na organizację imprez integracyjnych dla mieszkańców sołectwa (Dzień Dziecka, Dni Dulowej) oraz przeznaczono pozostałe 711 zł na zakup materiałów i sprzętu potrzebnego do realizacji prac interwencyjnych.

Całość wydatków z Funduszu Sołeckiego na 2016 rok dla trzebińskiego Sołectwa Dulowa wyniesie 28.211 zł.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij