Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Dulowej wydadzą na siłownię, kamery i oświetlenie

W Dulowej wydadzą na siłownię, kamery i oświetlenie

Opublikowano:

Podczas zebrania wiejskiego w dniu 13 września 2017 roku mieszkańcy Dulowej zdecydowali o sposobie wydatkowania pieniędzy z funduszu sołeckiego na 2018 rok.


Przyszłoroczny fundusz sołecki Dulowej opiewa na kwotę 35.919 złotych i 30 groszy. Mieszkańcy sołectwa opowiedzieli się za wydatkowaniem tych pieniędzy zgodnie z propozycjami przedstawionymi na zebraniu przez sołtysa Dulowej – Waldemara Wszołka.

Najwięcej pieniędzy, bo aż 21.000 złotych postanowiono przeznaczyć na drugi etap budowy siłowni zewnętrznej przy Domu Strażaka, w ramach którego planuje się zakup i montaż trzech podwójnych urządzeń do ćwiczeń.

10.000 złotych postanowiono przeznaczyć na wykonanie wysokiej jakości monitoringu siłowni zewnętrznej, placu zabaw, boiska sportowego i altany przy Domu Strażaka.

Natomiast pozostałe 4.919 złotych i 30 groszy zdecydowano się przeznaczyć na opracowanie dokumentacji budowy oświetlenia dotychczas nieoświetlonego odcinka ulicy Świętego Krzyża.

Propozycje te zostały niemal jednogłośnie poparte przez uczestniczących w zebraniu mieszkańców Dulowej. Przeciwko takiemu podziałowi wydatków z przyszłorocznego funduszu sołeckiego była tylko jedna osoba.

Robert Siwek

Na zdjęciu fragment placu zabaw i boiska sportowego przy Domu Strażaka w Dulowej. 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij